Firma Resimleri
 

Firma Profili

 

 

 

DAMLA TOKA

Plastik Tekstil ve Mobilya Aksesuar Sanayii İmalat ve Toptan satışı

Damla Toka 25 yılı aşan Tekstil ve Mobilya Aksesuar üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren Plastik Aksesuar konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Plastik Kemer Tokaları, Terlik Tokaları, Çanta Tokaları, Hazır Giyim Tekstil Aksesuarlı, Mobilya Aksesuarları, Akrilik Taş ve Taşlı Aksesuarlar, Akrilik Düğme üretimlerini yapmaktadır. Ürünlerimiz birinci sınıf A.B.S., Moblen, Naylon altı, Akrilik ve Essien Hammadde kullanılarak imal edilmektedir.

Bünyemizde; Nikel Kaplama, Sarı Nikel Kaplama, Krom Kaplama, Sarı Krom Kaplama, Boyanır Hammadde kullanımı, Yaldız, Mine Dökümü, Akrilik Taş ve Düğmelerde Çeşitli Renklendirme işlemleri ve Kalıp Atölyemizde Aksesuar Kalıp imalatı gerçekleştirilmektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Aksesuar sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan DAMLA TOKA, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

                                                                 Ramazan KÜÇÜKKAYA